Penzion Bílá voda Harrachov / Informace o penzionu Bílá voda Harrachov


Penzion Bílá voda

pension-bila-voda-harrachov-zimniBudova leží v Anenském údolí poblíž dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu. Stojí samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou. Vedle zahrady jsou k dispozici hřiště na míčové hry, pískoviště, houpačky, prolézačky. V bezprostředním okolí jsou vzrostlé stromy, za řekou je les. V řece Mumlavě je přírodní koupaliště.
Vysoké kvalitě životního prostředí přispívají nejen zmíněné vodní toky (a tedy poměrně vysoká vzdušná vlhkost) a okolní lesy, ale i ta skutečnost, že celá oblast je plynofikovaná. Jedná se o atraktivní místo v Anenském údolí v centru Harrachova, avšak na klidném místě se zahradou a hřišti, která jsou ideální pro hry, relaxaci i zábavu.

Ubytování

pension-bila-voda-harrachov-pokoj-schodyPenzion Bílá voda nabízí vedle individuálního ubytování, též ubytování rodinám s dětmi i větším skupinám (školy v přírodě, zájmová sdružení, lyžařské kurzy, školení, semináře, porady, podniková setkání apod.). Kapacita zařízení je 42 lůžek ( až 45 lůžek).
Hosté pobývají ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je mimo jiné velká jídelna, herna a učebna, sušárna. Jídelní lístek může být předem sestaven dle přání ubytovaných.

 

Stravování

pension-bila-voda-harrachov-polopenzePro ubytované nabízíme snídaně, polopense či plné pense (dle přání hostů). Jídelní lístek může být předem sestaven dle přání ubytovaných. Školám v přírodě a dětským kolektivům poskytujeme dětskou dietu.